ART / Lithographs / Litograph in colors 13666134
nr 1366 6134
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Albert Johansson (1926-1998), Sweden. Composition. Signerad och numbered 83/260, dated -76. Unframed. Subject: 37x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition. Signerad och numrerad 83/260, daterad -76. Oramat löst blad. Motivet: 37x50 cm
Albert Johansson, Swedish born 1926, dead 1998.
700
SEK 300
Monday December 14 2020
at 19:18:57
12/12 21:32:31